left right





dotKondis
dotMarathon.se
dotDoURun
dotBFG Bergen




Tips en venn Skriv ut
Resultatlister 5.12.2009

06.12.2009

Vi har denne gangen hatt litt problemer med tidtakerutstyret vårt.
Resultatlisten er komplett. Dersom det fremdeles er noen feil send melding til jan.maratonkarusellen@gmail.com ,så skal jeg se om jeg finner ut av det og rette dette opp. 

Oppdatert kl. 1715.

Maraton Menn
1 1 Helge Hafsås Olden IL 02:37:21
2 402 John Steinar Urne ASK Friidett 02:51:38
3 63 Bjarte Eikanger 02:52:45
4 768 Ole Andrè Austevoll Austevoll IL 03:04:06
5 258 Per Gunnar Alfheim BFG Fana 03:04:25
6 772 Stefan Hjørleifsson 03:08:18
7 717 Roger Tufta 03:09:22
8 261 Peter Tubaas ABB-Stord 03:10:04
9 102 Frank Vagstad Bergen Triathlon Club 03:15:09
10 104 Frode Johansen 03:16:48
11 689 Odd Arne Engesæter Team Mamma 03:18:07
12 570 Kristian Vikne 03:18:54
13 399 Ove Chr. Borge Bergen Triathlon Club 03:19:25
14 163 Jan Wilhelm Werner Bergen Triathlon Club 03:19:37
15 165 Jan-Ove Sagstad                       03:20:44
16 222 Morten Vestvik Nordea Bank 03:25:03
17 764 Thor  Sødal Kyrksæterøra IL 03:27:52
18 731 Eirik Litland 03:28:40
19 47 Arvid Tangerås Strandebarm IL 03:30:43
20 672 Henrik Trumpy 03:31:51
21 741 Jon Christian Jacobsen  BKK Bil 03:33:18
22 429 Ross Wakelin Narvik IL 03:34:12
23 724 André Simonsen Bergen Triathlon Club 03:34:26
24 217 Mogens D Høeg 03:34:30
25 748 Sturla Gadeholt 03:37:20
26 39 Arne Otterstad Åsane 03:37:48
27 59 Bjarne Danielsen Kondis 03:38:46
28 108 Geir Iden Åsane CK 03:39:19
29 99 Espen Konglevoll BUB Bergen 03:39:19
30 730 Ole Johan Torsnes IL Høyang 03:40:44
31 150 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL 03:41:34
32 71 Bjørn Skarveland Kondis 03:41:37
33 344 Trygve M. Solvang Hydro Karmøy BIL 03:42:59
34 357 Øystein Økland BKK Bil 03:46:26
35 437 Jan A Hammer Odfjell ASA 03:46:26
36 69 Bjørn Haukeland Kondis 03:48:07
37 739 Kristian Lyssand Gikk på en smell IL 03:48:49
38 244 Ole Andreas Aarsland V.I.L. 03:49:10
39 178 Kjell  Enok Grude Sørco AS 03:51:17
40 180 Kjell  Kandal Hansen Aker Kværner Bil 03:53:30
41 593 Gunnar Lorens Lien Nera Bil 03:53:49
42 128 Hans Petter Sævereid Bjerkreim Maratonklubb 03:54:55
43 596 Christen Skjerven Team Alvøen BIL 03:55:11
44 112 Georg Vikshåland Hydro Karmøy BIL 04:01:38
45 305 Svein Rasmussen 04:05:32
46 428 Torbjørn Helland Åsane CK 04:08:09
47 76 Bård Rødde Lånke IL 04:10:28
48 732 Stian Espeland BA 04:10:52
49 20 Alf Gaupås DNM Bergen 04:11:20
50 248 Ove Hansen BCK 04:11:22
51 403 Christian Hordvik Gjensidige 04:15:10
52 109 Geir Jensen Kondis 04:17:38
53 283 Kjetil Espeland I.F. Klypetussen 04:17:43
54 723 Knut N Kvammen Eide 04:18:28
54 725 Svein O Eide Multoconsult BIL 04:18:28
56 520 Per Verner Aase  Nera BIL 04:20:40
57 337 Torstein Østevik Klepp I.L. 04:25:27
58 754 Mats Bjånes Bergen Triathlon Club 04:26:24
59 153 Ivar Nordland BFG Fana 04:36:17
60 132 Harald Sel Bryne FIK 04:44:35
61 459 Trond Larsen 04:51:19
62 729 Alf Morten Tveiten 04:54:59
63 753 Knut  Andersen Asker 05:04:00
Maraton kvinner
1 414 Mona  Rydland 03:22:41
2 646 Annabel Ohldieck 03:54:14
3 345 Turid Landsvik BFG Fana 04:14:00
Halvmaraton menn
1 12 Alemayehu Sitotaw Varegg 01:13:36
2 572 Espen Joensen IL Fri 01:16:19
3 758 Mats Mjøs Andersen Varegg IL 01:20:56
4 761 Irek Korfini MX-Sport Raglamyr 01:21:23
5 701 Ingulf Nordahl Gular 01:21:30
6 16 Leif Sægrov IL Pioner, friidrett 01:22:17
7 88 Egil Sørli Statoil Mongstad B.I.L 01:22:46
8 483 Knut Grove Varegg 01:25:04
9 273 Roar Misje Grieg Team 01:25:18
10 698 Ole-Petter Soltvedt Kalandseid I.L. 01:25:26
11 751 Anders Staude Viz Risk Management 01:25:59
12 164 Jan-Inge Ingebrigtsen 01:27:20
13 267 Ragnar Mjelstad Grieg Team 01:27:27
14 381 Bjørn Korssøy Kalandseid 01:27:42
15 513 Trygve Andersen Asplan 01:27:50
16 359 Øyvind Lillevik Grieg Team 01:27:52
17 675 Roar Pedersen Fitjar IL 01:27:59
18 105 Frode Røsland Grieg Team 01:28:09
19 78 Carl Petter Martinsen BFG Fana 01:28:21
20 409 Hogne Lerøy Sataøen Varegg 01:28:49
21 771 Øyvind Lohmann 01:28:58
22 330 Tore Klanderud BF Bil 01:29:20
23 420 Lars   Strande Kalandseid I.L. 01:29:28
24 626 Sverre Anders  Simonsen Sweco Bil 01:29:46
25 738 Inge Værøy Kondis 01:29:57
26 546 Sigve Ølfarnes Stord 01:30:07
27 690 Jan-Eivind Holsen 01:30:08
28 422 Robert Næss 01:30:32
29 735 Thomas Martinsen 01:31:28
30 719 Børge Sivertsen Bergen Triathlon Club 01:32:02
31 537 Ronny Bertelsen ASK Friidett 01:32:44
32 543 Helge Hansen 01:33:50
33 776 Knut Sætersdal 01:34:22
34 740 Jørn Vidar Veland Kondis 01:34:35
35 759 Johannes Bysheim Mjøsdalen IL 01:34:38
36 518 Helge Haugsdal BCK 01:34:50
37 775 Bjørn Ulvang Bønes IL 01:35:03
38 757 Per Lange Beerensberg 01:35:05
39 612 Magne Espelid Mjøsdalen IL 01:35:14
40 781 Sturla Binder 01:35:32
41 34 Arild Austrheim StatoilHydro BIL 01:35:37
42 495 Frode Tonning Team Alvøen BIL 01:36:01
43 438 Georg Nonaas Askøy Sykkel og Triathlon Klubb 01:36:04
44 561 Arild Mjøs Andersen Bergen Triathlon Club 01:36:05
43 438 Georg Nonaas Askøy Sykkel og Triathlon Klubb 01:36:10
45 351 Willy Hamre BFG Fana 01:36:21
46 760 Øyvind Litland Mjøsdalen IL 01:36:44
47 276 Robert Meyer CSC BIL 01:37:10
48 340 Trond Fuhr Aker Solutions 01:37:13
49 549 Tommy Sævareid Kondis 01:37:36
50 147 Håkon Lavik Clausen Varegg 01:37:42
51 479 Alexander Grieg Kondis 01:38:07
52 733 Harald Gjøsæter Kondis 01:38:20
53 714 Håvard Boge 01:38:44
54 750 Scott Macody Lund Varegg IL 01:38:55
55 298 Ståle Danielsen BFG Fana 01:39:01
56 480 Knut Lien Team Jipp Jipp 01:39:59
57 27 Andreas Sumstad Arne Vik IL 01:40:37
58 762 Arne Instebø 01:40:53
59 763 Håkon Vabø Statoil Bil 01:40:55
60 373 Hallgeir Vågenes Åsane CK 01:41:40
61 748 Sturla Gadeholt 01:41:56
61 742 Arne Sjursæther 01:41:56
63 319 Tolleiv Haugland Grieg Team 01:43:20
64 320 Tom Bagaas Kondis 01:43:45
65 780 Tobias Nieber BUB 01:43:46
66 746 Øyvind Pettersen 01:43:49
67 274 Roald Gulbrandsøy Hordaveg BIL 01:43:53
68 470 Arvid Bognøy ASK Friidett 01:43:55
69 115 Gorm Natlandsmyr 01:44:03
70 358 Øystein Austrheim Statoil Hydro B.I.L. 01:44:05
71 485 Vidar Torstad Framo B.I.L. 01:44:54
72 551 Øyvind Korneliussen Åsane CK 01:45:05
73 227 Nils Olav Fondenær Kondis 01:45:18
74 769 Roger Karsvik 01:46:10
75 260 Per Olav Bøyum Syril 01:46:13
76 715 Borgtor Bøyum Statoil 01:46:32
77 779 Lidvar Berge 01:46:35
78 263 Petter Tresselt IL Bjørnar 01:46:41
79 106 Frode Storvik Bergen Triathlon Club 01:46:50
80 411 Trond  Karlsen Hordaveg BIL 01:46:50
81 571 Arild Bratheim Hamar Skiklubb 01:46:53
82 564 Ivan Farestvedt Åsane CK 01:47:10
83 704 Arvid Bjørsvik Haraldsplass 01:47:12
84 391 Gunvald Gundersen I.F. Klypetussen 01:47:22
85 191 Kåre Gunnarskog Nera BIL 01:49:02
86 527 Jan Fossberg 01:49:23
87 708 Bjørn Kåre Hansen StatoilHydro BIL 01:49:32
88 752 Trond Erik Gundersen Framo Bil 01:50:35
89 238 Ola-Hilmar Ervik StatoilHydro BIL 01:51:12
90 458 Øystein Wendelbo 01:54:26
91 728 Heliodor Rawski Bergen Triathlon Club 01:54:58
92 767 Øyran Torheim 01:55:35
93 766 Håvard Nordborg 01:55:35
94 138 Helge Henriksen Sogndal 01:56:28
95 749 Ivar Hostad Varegg IL 01:56:39
96 745 Per Olav Forsberg Team Alvøen BIL 01:56:55
97 139 Helge Johnsen 01:56:58
98 778 Ståle Bjørgo 01:57:07
99 773 Tor-Inge M. Lie  Os Turn 01:57:20
100 36 Arild Bjørkheim Stanghelle 01:57:54
101 736 Christian Steimler Knudsen  01:58:26
102 670 Tom Georg Indrevik 01:58:33
103 776 Jørn Willy Olafsen Tønsberg Triathlon 01:58:45
104 230 Odd Wilhelm Olsen Kondis 01:59:13
105 744 Marius Bakkeng 01:59:47
106 755 Øyvind Hage 02:01:12
107 617 Arild Fotland Søfteland TIL 02:03:26
108 521 Eigil Nødtvedt Fjell kommune 02:04:10
109 166 Jarle Berntsen 02:06:16
110 184 Kjell T. Andersen BCK 02:06:16
111 565 Dag Solbakken 02:07:04
112 277 Rolf Widerøe 02:07:30
113 62 Bjarne Træland SM Bil 02:08:27
114 765 Dag Rune Skarstein   02:09:35
115 89 Egil Trosvik StatoilHydro BIL 02:09:46
116 44 Arthur Lillefosse SAS 02:10:15
117 179 Kjell  Follesø Hordaveg BIL 02:11:26
118 580 Øystein Andersen Kondis 02:19:06
119 726 John Grieg 02:24:00
120 45 Arvid Ljosdal Tonstad IL 02:48:40
Halvmaraton kvinner
1 18 Helene Pemmer FRI 01:26:50
2 225 Nancy Sommer Varegg 01:29:39
3 673 Linéa Fredäng Åsane CK 01:40:10
4 213 Marit Iden Åsane CK 01:42:14
5 233 Oddny Ringheim Kondis 01:42:57
6 55 Bibbi Misje BCK 01:46:40
7 395 Inger Johanne Klokset Euroskilt AS 01:48:14
8 774 Trude Kyrkjebø Viking 01:49:36
9 661 Ingunn Bruvik 01:53:21
10 734 Tove Larsen 01:54:52
11 448 Nathalie Puaschitz Bergen Triathlon Club 01:54:55
12 747 Anja S. Vikne 01:55:47
13 777 Synnøve Wang Tønsberg Triathlon 01:58:45
14 743 Siri Dalheim 01:59:23
15 554 Janne Thoresen Team Alvøen BIL 02:01:57
16 756 Tina Dalseide 02:03:07
17 601 Katinka G-N Øgård Kondis 02:04:37
18 9 Anne   Tvedt BFG Fana 02:06:22
19 501 Annette Brenner Kondis 02:12:03
20 631 Liv   Turøy Kondis 02:19:06
21 32 Anne Kjellstad Kondis 02:19:32
22 346 Turid Lid Øystese IL 02:32:40

 

Skrevet av: Jan Ringheim


Information in English



Meteorologens varsel

Langtidsvarsel for løypen



Sponsorer






I form?
Prøv testlaben hos


 




 

 

 

dotAkvariet
dotVisit Bergen
dotHoteller i Bergen
dotBergen kommune


  Sponsorer