left right





dotKondis
dotMarathon.se
dotDoURun
dotBFG Bergen




Tips en venn Skriv ut
Påmeldte neste løp

Neste løp i Maratonkarusellen er lørdag, 6.12.2014.


Påmeldingsfrist, senest 2.12.2014.


Distanser: halvmaraton og maraton.


Fint om deltakerene kan betale inn startkontingenten og eventuelt leien/kjøp for brikken til konto; 3411.27.38500 i god tid før løpet.

Klikk på bilde for å se bilder av 309 tidligere deltakere. Oppdatert med ca. 40 nye bilder den, 10.2.2013.


Bilder deltakere i Maratonkarusellen



Følgende er forhåndspåmeldte til det 48. løpet i Maratonkarusellen. Listen blir ikke oppdatert daglig, men en eller flere ganger i uken, sist oppdatert, 02.12.2014. 75 nye i dag. Totalt 239 løpere påmeldt til Maratonkarusellen, den 6.12.2014. 


Siste frist for ordinær påmelding er den 2.12.2014 kl. 2400. 

OBS: Funksjonærløp lørdagen og torsdagen før løpet med start kl. 1200 begge dager.



9 Anne   Tvedt IL Gular K45-49 42F
104 Frode Johansen Bergen Løpeklubb M45-49 42F
106 Frode Storvik Bergen Triathlon Club M50-54 42F
221 Morten Hauso Friidrettsklubben BFG Bergen M55-59 42F
305 Svein Rasmussen IL Fenring M55-59 42F
76 Arne Rognebakke Statoil BIL M65-69 42F
683 Kristine Thorsen K55-59 21F
158 Jan Ringheim BVKK M55-59 21F
307 Svein Zachariassen BVKK M60-64 21F
141 Helge Haug Kondis M65-69 21F
2240 Bjørn A Moldeklev BVKK M65-69 21F
153 Ivar Nordland Friidrettsklubben BFG Bergen M65-69 21F
157 Jan Lillemoen Hovding IL M70-74 21F
19 Aksel  Løvenholm Hovding IL M70-74 21F
293 Steinar Øen Tertnes IL M70-74 21F
230 Odd Wilhelm Olsen BVKK M70-74 21F
170 Johs Slethaug Hovding IL M70-74 21F
1722 Per Watne Eidsvåg il M70-74 21F
1721 Harald Pedersen Norna Salhus M70-74 21F
372 Arne Tvedt BVKK M75-79 21F
2253 Turid Olsen 21F
332 Tore Trohaug Statoil BIL M65-69 21F
948 Cecilie Landro Norna Salhus K20-22 42
1513 Camilla Grindheim Bergen Løpeklubb K23-34 42
1279 Ann Kristin Mosbron Spirit Stavanger friidrett K23-34 42
2215 Johanna Yates England K23-34 42
326 Tone Raaen Team Thommessen K35-39 42
1467 Pia- Camilla Tømmernes Bergen CK og BTC K35-39 42
1461 Titina Bakken Romerike Ultraløperklubb K40-44 42
591 Christina M Linde Varegg K40-44 42
1934 Nina Bergsvik Thorn K40-44 42
1164 Kristin Husby Laksevåg TIL K50-54 42
2055 Liv B. Jegteberg Lystad Drøbak Frogn IL / Team Girlpower K50-54 42
2224 Marit Fjordheim Iveland I.L. K55-59 42
2247 Kjellaug Fjordheim Kristiansand Løpeklubb K55-59 42
392 Lise  Lithun GTI K55-59 42
655 Turid Veggeland IF Herkules K55-59 42
345 Turid Landsvik Friidrettsklubben BFG Bergen K60-64 42
1371 Wendy Lynas Varegg K60-64 42
464 Vera Nystad Søgne IL K65-69 42
1998 Sondre Øvre-Helland TIF Viking M18-19 42
1017 Erlend Nymark Jensen IL Trio M20-22 42
2242 Ben Dales M23-34 42
1358 Martin Huddart England M23-34 42
1902 Kjetil Monssen Bergen Løpeklubb M23-34 42
2254 Stian Remme M23-34 42
1575 Aleksander Schumann-Olsen M23-34 42
2110 Magnus Hovden Utkilen M23-34 42
1256 Tomasz A. Wacko Tromsø Løpeklubb M23-34 42
1726 Stein Henrik Olaussen Varegg, Øl og Kondis M23-34 42
2034 Arvid Drange M35-39 42
154 Ivar Refsland Heskestad IL M35-39 42
421 Bjørn Tore K. Taranger IL Gular M35-39 42
771 Øyvind Lohmann Bergen Triathlon Club M40-44 42
1598 Thomas Bergsvik Thorn Åsane CK M40-44 42
1162 Dag Andreas Aune Trondheim Triatlonklubb M45-49 42
72 Bjørn Fretland IL Jotun M45-49 42
330 Tore Klanderud Varegg IL M45-49 42
1304 Matthew Lynas Varegg IL M45-49 42
1308 Terje Lyngstad Jølster IL M45-49 42
2245 Atle Mørch B.o.i.t. M45-49 42
996 Hans Olav Nybø M45-49 42
222 Morten Vestvik Spirit Friidrett M45-49 42
1938 Ove Wolff Hyllestad IL M45-49 42
2238 Russ Bestley 100 Marathon Club (England) M50-54 42
1825 Knut Ersland HSI M50-54 42
69 Bjørn Haukeland Kondis M50-54 42
1666 Åge Høines Kondis M50-54 42
109 Geir Jensen Kondis M50-54 42
310 Sverre Solhaug IL Fri M50-54 42
163 Jan Wilhelm Werner Bergen Triathlon Club M50-54 42
253 Ove Fotland BPI M55-59 42
20 Alf Gaupås DNM Bergen M55-59 42
787 Anders Hansen SK Verket (Moss) M55-59 42
256 Per Audun Heskestad FIL AkS77  M55-59 42
1392 Åge Jensen Romerike Runners Team M55-59 42
286 Sigurd Lima Gjesdal IL M55-59 42
1693 Lars Sverdrup-Thygeson Høvik Jogg M55-59 42
178 Kjell Enok Grude Apply Sørco  M60-64 42
150 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL M60-64 42
337 Torstein Østevik Klepp I.L. M60-64 42
47 Arvid Tangerås Strandebarm IL M60-64 42
140 Helge Fuglseth Ålesund Friidrettsklubb M65-69 42
348 Victor Larsen Stahl Heiser M65-69 42
71 Bjørn Skarveland Kondis M65-69 42
129 Hans-Jacob Berntsen IL Gular M70-74 42
199 Leif Halleland IF Klypetussen M70-74 42
132 Harald Sel Bryne FIK M70-74 42
1665 Øyvind Bjørsvik Mjøsdalen IL M35-39 42
689 Odd Arne Engesæter Bergen Triathlon Club M23-34 42
258 Per Gunnar Alfheim Friidrettsklubben BFG Bergen M55-59 42
1803 Tuva Ringheim Bjarg Friidrett K16-17 21
2228 Marthe Brox Aune  K20-22 21
1357 Nina Baldersheim K23-34 21
2214 Danijela Catibovic BiH K23-34 21
1984 Eli Anne  Dvergsdal IL Gular K23-34 21
1514 Patricia Flataker Varegg Fleridrett/ Fjellgeitene K23-34 21
2241 Camilla Høyem K23-34 21
2138 Eve Hunter USA K23-34 21
1130 Yolandi Maree South African K23-34 21
1676 Mari Nødtvedt K23-34 21
2243 Lena Reichgardt  Tyskland K23-34 21
368 Randi Hernes Tvilde Voss IL K35-39 21
1977 Mona Grindberg Verdal friidrettsklubb K40-44 21
2226 Astrid Grønningen HTK K40-44 21
1086 Johanna Haaland Loddefjordløperne K40-44 21
2064 Lisa Ødegaard K40-44 21
2093 Lise Riddergård K40-44 21
2252 Eva-Borgulya Toth Ungaren K40-44 21
2260 Judith Espeseth Team Morvik K40-44 21
2263 Hilde Beate Daland Bergen løpeklubb K40-44 21
1621 Marianne Eikeland Statoil BIL K45-49 21
2227 Anette Indrebø FemiRoma K45-49 21
395 Inger Johanne Klokset Stavanger Friidrettsklubb K45-49 21
1327 Anette Bianca Kristiansen Fenring IL K45-49 21
1889 Gunn-Kristin Olsen Femiroma K45-49 21
1380 Kirsti Sønstabø Spirit Stavanger friidrettsklubb K45-49 21
1648 Nora Hauge Svendsen Bergen Løpeklubb K45-49 21
1379 Bente Andersen K45-49 21
127 Hanne Liland Varegg K45-49 21
225 Nancy Sommer Varegg K45-49 21
1675 Torunn Hjellvik Bergset K50-54 21
1376 Elise Orten IL Fri K50-54 21
1671 Bente Tøsse Morvik  Varegg Team Melkesyre  K55-59 21
1777 Vibeche Nicolaisen K55-59 21
1610 Stian Norheim Gneist IL M18-19 21
2038 Børge Bjørsvik Larsson M20-22 21
1622 Sindre Roe Stanghelle Road Runners M20-22 21
860 Kjetil Bregård Undheim IL M23-34 21
1270 Håvard Gimmestad M23-34 21
2249 Steffen Granly M23-34 21
845 Kim Ove Hansen M23-34 21
993 Dag Rød Hilland Bergen Løpeklubb M23-34 21
2175 Eivind Jahren M23-34 21
1129 Charl Maree South African M23-34 21
2251 Edvard Mjanger M23-34 21
641 Ole Gunnar Nordhus Fana IL M23-34 21
2123 Robert Piekarczyk Poland M23-34 21
2236 Nerijus Radavicius Fana Blikk AS (Litauen) M23-34 21
1276 Alexander B Skeltved Bergen Triathlon Club M23-34 21
2258 Jan Martin Skoge-Antonsen Bergen kommune Bedriftidrettslag M23-34 21
751 Anders Staude Gular IL M23-34 21
2229 Thor A Stormo M23-34 21
2262 Sigve Hortemo Sæther M23-34 21
513 Trygve Andresen Varegg M35-39 21
1554 Truls Angerman Titlestadguttene M35-39 21
27 Andreas Sumstad Arne Stord IL M35-39 21
2246 Peter Arnoldsen Ferning Langdistanse M35-39 21
1563 Roger Erstad Varegg/Fjellgeitene M35-39 21
1516 Trond Ove Hjelmervik Barføtt M35-39 21
2259 Kispal  Adrian Lucian Romania M35-39 21
669 Steffen Mjøs Kondis M35-39 21
2235 Eystein Magnus Næsheim Haukeland Sykehus Idrettslag M35-39 21
900 Morten Hovland Sande M35-39 21
409 Hogne Lerøy Sataøen Varegg M35-39 21
1236 Frode Sjursen M35-39 21
1614 Jon Are Sundland IL Fri M35-39 21
1979 Erik Hjelle Thoresen M35-39 21
1010 Øystein Tveit Gneist M35-39 21
936 Karl Morten Bårdsen Bergen kommune BIL M40-44 21
1798 Robert Brown USA M40-44 21
706 Frode Espeseth Kondis M40-44 21
2256 Arnar Hjartarson M40-44 21
2187 Richard Hodnefjell TEAM GARUDA M40-44 21
593 Gunnar Lorens Lien BKK BIL M40-44 21
480 Knut Lien M40-44 21
701 Ingulf Nordahl IL Gular M40-44 21
675 Roar Pedersen Fitjar IL M40-44 21
2239 Ingve Rettedal M40-44 21
1350 Øystein Ringheim Fana IL, sykkel M40-44 21
1989 Ove Jarland Røed Team Bollebo M40-44 21
2216 Ronny Skråmestø Team Ricoh M40-44 21
1734 Ørjan Talhaug Kondis M40-44 21
2244 Stig Yri M40-44 21
301 Ståle Daae Bjørn Vest IL M45-49 21
684 Leif Asbjørn Fjellheim M45-49 21
695 Steinar Gangsø Aker Solutions BIL M45-49 21
1893 Jan Ove Henriksen Loddefjordløperne M45-49 21
2248 Renè Broe Luplau M45-49 21
1713 Jonny Mikalsen Evry M45-49 21
1586 Frode Nilsen Fana sykkel/EVRY M45-49 21
1103 Leif Nordland HSI M45-49 21
1409 Frode Oldervoll EVRY M45-49 21
1674 Einar Olsen M45-49 21
427 Dag Tore Roe Stanghelle Road Runners M45-49 21
2261 Kenneth Selstad Team Morvik M45-49 21
1604 Bjørn Harald Bongom Varegg M45-49 21
223 Morten Waage Omholt BUB Bergen M45-49 21
2264 Per-Einar Lillevik Bergen Cykleklubb M45-49 21
2250 Helge Andersen DNB M50-54 21
1313 Atle Andersson Tidende BIL M50-54 21
2009 Einar Austrheim Statoil Mongstad BIL M50-54 21
2237 Suman Basnet Nepal M50-54 21
57 Bjarne Boge Bergen Triathlon Club M50-54 21
507 Øystein Dybdahl Bergen kommune BIL M50-54 21
1161 Christian Alejandro Garate Varegg M50-54 21
726 John Grieg M50-54 21
2032 Dag Grønnestad Åsane CK / Fjellgeitene M50-54 21
248 Ove Hansen Bergen CK M50-54 21
1102 Kjell-Frode Hole Austevoll IL M50-54 21
2255 Jostein Husa Fedje IL M50-54 21
160 Jan Arve Klungtveit Statoil BIL M50-54 21
1078 Freddy Mossestad  Team Melkesyre M50-54 21
1992 Frode Øvre-Helland M50-54 21
1917 Øyvind Risnes Bergen Group M50-54 21
2019 Lars-Johan Røsberg Bergen Løpeklubb M50-54 21
908 Odd Martin Vårum M50-54 21
1305 Peter Havmøller M50-54 21
2257 Karl-Johan Johansen HiST M55-49 21
1008 Gunnar H. Aarseth Spirit FIK M55-59 21
34 Arild Austrheim Statoil BIL M55-59 21
1056 Ivar Braut M55-59 21
2164 Trond Haga M55-59 21
967 Ragnvald Kanebog Bergen Løpeklubb M55-59 21
49 Atle Kolbeinsen DNB Klubben M55-59 21
276 Robert Meyer CSC BIL M55-59 21
105 Frode Røsland Grieg Team M55-59 21
580 Øystein Andersen BVKK M55-59 21
966 Rolf Gjelsvik Fana IL M55-59 21
520 Per Verner Aase    M60-64 21
976 Ingar Romslo IL Fri M60-64 21
359 Øyvind Lillevik Grieg Team M60-64 21
521 Eigil Nødtvedt Fjell kommune M65-69 21
1220 Gunnar Nordhus AKS 77 M65-69 21
1822 Per Skaar BVKK M65-69 21
367 Tore Tvilde Voss IL M65-69 21
590 Stein H. Johannesen Loddefjordløperne M65-69 21
704 Arvid Bjørsvik Haraldsplass M70-74 21
67 Bjørn Erdal BVKK M70-74 21
391 Gunvald Gundersen IF Klypetussen M70-74 21
44 Arthur Lillefosse SAS klubben M70-74 21
1653 Erik Frich Sjurseth Titlestadguttene M23-34 21
1255 Erik Johnsen Varegg Team Melkesyre M18-19 21
399 Ove Chr. Borge Bergen Triathlon Club M45-49 21
422 Robert Næss M50-54 21
1175 Siv Hansen Askøy Sykkel og Triathlon Klubb K40-44 21
1970 Nermina Kovac Loddefjordløperne K40-44 21
1997 Arve Åsnes Bergen Løpeklubb M40-44 21
2265 Alette Hilton Knudsen K40-44 21



















































Feil i listen kan meldes på e-post til: jan.maratonkarusellen@gmail.com








Redigert av: Jan Ringheim

Sist endret: 03.12.2014


Information in English



Meteorologens varsel

Langtidsvarsel for løypen



Sponsorer






I form?
Prøv testlaben hos


 




 

 

 

dotAkvariet
dotVisit Bergen
dotHoteller i Bergen
dotBergen kommune


  Sponsorer