left right





dotKondis
dotMarathon.se
dotDoURun
dotBFG Bergen




Tips en venn Skriv ut
Påmeldte neste løp

Neste løp, Bergen maraton, i Maratonkarusellen er lørdag 18.10.2014.


Påmeldingsfrist, senest 14.10.2014.


Distanser: halvmaraton og maraton.


Fint om deltakerene kan betale inn startkontingenten og eventuelt leien/kjøp for brikken til konto; 3411.27.38500 i god tid før løpet.

Klikk på bilde for å se bilder av 309 tidligere deltakere. Oppdatert med ca. 40 nye bilder den, 10.2.2013.


Bilder deltakere i Maratonkarusellen



Følgende er forhåndspåmeldte til det 47. løpet i Maratonkarusellen. Listen blir ikke oppdatert daglig, men en eller flere ganger i uken, sist oppdatert, 14.10.2014. Totalt 267 løpere påmeldt til Maratonkarusellen, den 18.10.2014. 


Siste frist for ordinær påmelding er den 14.10.2014 kl. 2400. 

OBS: Funksjonærløp lørdagen og torsdagen før løpet med start kl. 1200 begge dager.




St.nr.  F. navn        E.navn                  Klubb                                     Klasse        Distanse




1513 Camilla Grindheim Bergen Løpeklubb K23-34 42F
221 Morten Hauso Friidrettsklubben BFG Bergen M55-59 42F
106 Frode Storvik Bergen Triathlon Club M50-54 42F
253 Ove Fotland BPI M55-59 42F
345 Turid Landsvik Friidrettsklubben BFG Bergen K60-64 42F
9 Anne   Tvedt IL Gular K45-49 42F
305 Svein Rasmussen IL Fenring M55-59 42F
153 Ivar Nordland Friidrettsklubben BFG Bergen M65-69 42F
76 Arne Rognebakke Statoil BIL M65-69 42F
695 Steinar Gangsø Aker Solutions BIL M45-49 21F
157 Jan Lillemoen Hovding IL M70-74 21F
293 Steinar Øen Tertnes IL M70-74 21F
230 Odd Wilhelm Olsen Kondis M70-74 21F
361 Øivind Olsen BVKK M70-74 21F
158 Jan Ringheim BVKK M55-59 21F
307 Svein Zachariassen BVKK M60-64 21F
833 Linn Tvedt Gneist K18-19 21F
1822 Per Skaar BVKK M65-69 21F
19 Aksel  Løvenholm Hovding IL M70-74 21F
141 Helge Haug Kondis M65-69 21F
1722 Per Watne Eidsvåg il M70-74 21F
163 Jan Wilhelm Werner Bergen Triathlon Club M50-54 21F
1162 Dag Andreas Aune Trondheim Triatlonklubb M45-49 42
1675 Torunn Hjellvik Bergset K50-54 42
498 Vidar Blåfjelldal Statoil BIL M55-59 42
1798 Robert Brown USA M40-44 42
178 Kjell Enok Grude Apply Sørco  M60-64 42
2087 Therese Handal K23-34 42
256 Per Audun Heskestad FIL AkS77  M55-59 42
2124 Charles Jeanblanc Frankrike M23-34 42
109 Geir Jensen Kondis M50-54 42
2125 Carole LEFEUVRE Frankrike K23-34 42
2055 Liv B. Jegteberg Lystad Drøbak Frogn IL / Team Girlpower K50-54 42
2120 Eva Rehouskova  Czech  K23-34 42
2066 Andreas Lien Røe M23-34 42
2043 Adam Sheehan Australia M23-34 42
2108 Frode Skarstein Statoil BIL M40-44 42
310 Sverre Solhaug IL Fri M50-54 42
2131 Steinar Sørskog M40-44 42
421 Bjørn Tore K. Taranger IL Gular M35-39 42
1467 Pia- Camilla Tømmernes Bergen CK og BTC K35-39 42
222 Morten Vestvik Spirit Stavanger Friidrettsklubb M45-49 42
348 Victor Larsen Stahl Heiser M65-69 42
286 Sigurd Lima Gjesdal IL M55-59 42
392 Lise  Lithun GTI K55-59 42
1938 Ove Wolff Hyllestad IL M45-49 42
680 Geir Dybdahl Kopervik IL M45-49 42
2013 Ivar Dale M40-44 42
1547 Mulugeta Zewde Hulensav IL Norna Salhus M23-34 42
1364 Hugo Bjørdal Kondis M50-54 42
2166 Signy Henden Rustlie Lørenskog FIL K75-80 42
1781 Eystein Sandstø Kvam M35-39 42
507 Øystein Dybdahl Bergen kommune BIL M50-54 42
1666 Åge Høines Kondis M50-54 42
655 Turid Veggeland IF Herkules K55-59 42
47 Arvid Tangerås Strandebarm IL M60-64 42
2168 Ole Bjørn Sveen BPI M40-44 42
132 Harald Sel Bryne FIK M70-74 42
20 Alf Gaupås DNM Bergen M55-59 42
130 Harald Krøvel Kondis M65-69 42
1655 Fredrik Berentsen Eikanger-Bjørsvik Musikklag M35-39 42
813 Cathrine Wiseth Fjellgeitene K35-39 42
1678 Morten Wiseth Fjellgeitene M35-39 42
1912 Nina Møller Bergen Triathlon Club K40-44 42
2122 David Magyel Ungaren M23-34 42
689 Odd Arne Engesæter Bergen Triathlon Club M23-34 42
144 Henrik Aasbø IK Rindals-Troll M55-59 42
1017 Erlend Nymark Jensen IL Trio M20-22 42
468 Esben Rohit Hellebø M23-34 42
69 Bjørn Haukeland Kondis M50-54 42
2184 Geir Storkås Porsgrunn M50-54 42
72 Bjørn Fretland IL Jotun M45-49 42
746 Øyvind Pettersen M35-39 42
1665 Øyvind Bjørsvik Mjøsdalen IL M35-39 42
1726 Stein Henrik Olaussen Varegg, Øl og Kondis M23-34 42
71 Bjørn Skarveland Kondis M65-69 42
1164 Kristin Husby Laksevåg TIL K50-54 42
55 Bibbi Misje Bergen CK K50-54 42
1461 Titina Bakken Romerike Ultraløperklubb K40-44 42
771 Øyvind Lohmann M40-44 42
1623 Sjur Ferkingstad M23-34 42
168 Jens Riis M50-54 42
948 Cecilie Landro Norna Salhus K20-22 42
1341 Geir Ole Johansen Bergen Triathlon Club M35-39 42
1845 Mailinn Leikvoll SK Baune K23-34 42
129 Hans-Jacob Berntsen IL Gular M70-74 42
1123 Kjetil Bergrem M23-34 42
2200 Truls Hermansen M23-34 42
2201 Haakon Dønnum Roe M23-34 42
337 Torstein Østevik Klepp I.L. M60-64 42
357 Øystein Økland BKK Bil M60-64 42
2194 Monica Gjerde K35-39 42
619 Geir  Føleide Team Wristcounter M23-34 42
1773 Suanne Ackre K16-17 21
1774 Marie Ackre K40-44 21
2071 Bjørnar Almli Miles M40-44 21
1833 Marianne Straume Almli Bergenslærerne B.I.L. K45-49 21
2009 Einar Austrheim Statoil Mongstad BIL M50-54 21
2008 Anne Nikoline Bakkebø K23-34 21
1357 Nina Baldersheim K23-34 21
2050 Jacobus Beetge M23-34 21
2159 Gert Chen-Nilsen Astrik M40-44 21
2130 Martin Danielsen Gjensidige Sport M45-49 21
1161 Christian Alejandro Garate Varegg M50-54 21
1983 Benedicte Henriksen K23-34 21
1549 Wenche Holmedal K60-64 21
1469 Anne Kristine Johansson Bergen Løpeklubb K23-34 21
812 Irene Kjønnerød Friidrettsklubben BFG Bergen K35-39 21
2121 Tina Borge Kvalsvik K23-34 21
2132 Anna Charlotte Lindqvist K20-22 21
1709 Harald Løbersli Follesø Mannskor M45-49 21
2070 Oddgeir Wåge Møgster ABB M40-44 21
2136 Dag-Henry Nilsen M40-44 21
2064 Lisa Ødegaard K40-44 21
2129 Rene' Ulrich Olsen M35-39 21
2154 Bengt Jørgen Olsen M40-44 21
532 Petter Rasmussen Friidrettsklubben BFG Bergen M40-44 21
1350 Øystein Ringheim Fana IL, sykkel M40-44 21
900 Morten Hovland Sande M35-39 21
1575 Aleksander Schumann-Olsen M23-34 21
2128 Julio Sical Guatemala M35-39 21
2133 Tine Simonsen K20-22 21
2063 Silje Skarstein K35-39 21
1465 Tone Kristin Sundal K23-34 21
2142 Katrine Thorsen K2334 21
2007 Ole Walaunet M40-44 21
2111 Kai Wieland 21
2112 Jorrit Zuidema Tyskland M22-22 21
2161 Beate Trovik K40-44 21
1305 Peter Havmøller M50-54 21
1900 Oddbjørg Risnes Løken FemiRoma K45-59 21
1917 Øyvind Risnes Bergen Group M50-54 21
391 Gunvald Gundersen IF Klypetussen M70-74 21
1208 Hans N. Lie M35-39 21
1648 Nora Hauge Svendsen Bergen Løpeklubb K45-49 21
1554 Truls Angerman Titlestadguttene M35-39 21
2162 James Sceales Syd Afrika M23-34 21
2163 Therese Eidsheim K45-49 21
1327 Anette Bianca Kristiansen Fenring IL K45-49 21
1220 Gunnar Nordhus AKS 77 M65-69 21
840 Frode Moen Aarland M35-39 21
1937 Thomas Sjurseth Team YOLO M23-34 21
2164 Trond Haga M55-59 21
34 Arild Austrheim Statoil BIL M55-59 21
395 Inger Johanne Klokset Stavanger Friidrettsklubb K45-49 21
1187 Trond Pedersen IL Fenring M45-49 21
2165 Joakim Lokna Statoil BIL M23-34 21
44 Arthur Lillefosse SAS klubben M70-74 21
675 Roar Pedersen Fitjar IL M40-44 21
248 Ove Hansen Bergen CK M50-54 21
845 Kim Ove Hansen M23-34 21
1086 Johanna Haaland Loddefjordløperne K40-44 21
67 Bjørn Erdal BVKK M70-74 21
1514 Patricia Flataker Varegg Fleridrett/ Fjellgeitene K23-34 21
2019 Lars-Johan Røsberg Bergen Løpeklubb M50-54 21
2167 Stine Hillesøy K45-49 21
258 Per Gunnar Alfheim Friidrettsklubben BFG Bergen M55-59 21
354 Yngvild Holm Kondis K60-64 21
2056 Kim Ove Hommen Exeter City BIL M35-39 21
276 Robert Meyer CSC BIL M55-59 21
1177 Thorbjørn Osen M55-59 21
1796 Eva Straume Bergenslærerne B.I.L K40-44 21
2169 Bjørn Bendixen Leinebø M23-34 21
2170 Jan Andreassen M35-39 21
2171 Mona Wolff K45-49 21
520 Per Verner Aase    M60-64 21
1351 Kari Johannesen Sigdestad Loddefjordløperne K35-39 21
2172 Per Olav Rui HSI M40-44 21
2173 Birgit Kverneland GTI-friidrett K23-34 21
2135 Pål Bachke BALLE M35-39 21
1564 Erik Dahl Bergen Kommunes BIL M50-54 21
2059 Sindre Egeland Team YOLO M23-34 21
710 Reidar Olsen Loddefjordløperne M45-49 21
1803 Tuva Ringheim Bjarg Friidrett K16-17 21
1083 Magnar Uthaug CSC BIL M55-59 21
458 Øystein Wendelbo M50-54 21
735 Thomas Martinsen M35-39 21
2174 Jacob Hystad Stord IL M23-34 21
2175 Eivind Jahren M23-34 21
2176 Rosalind Dybaa K35-39 21
1379 Bente Andersen K45-49 21
1319 Jim Bratland Ymber BIL M35-39 21
825 Randi Nordås Mjøsdalen IL K45-49 21
1376 Elise Orten IL Fri K50-54 21
2177 Andrine Gjerstad Mjøsdalen IL K50-54 21
1255 Erik Johnsen Varegg Team Melkesyre M18-19 21
2178 Vibekke Carruthers Stord K35-39 21
733 Harald Gjøsæter Stord M45-49 21
2179 Signe Bjørklund K40-44 21
2180 Tore Olderkjær IL Trio M40-44 21
2181 Ingvild Olderkjær IL Trio K35-39 21
27 Andreas Sumstad Arne Stord IL M35-39 21
409 Hogne Lerøy Sataøen Varegg M35-39 21
2182 Ingrid Hårde Stord K35-39 21
2183 Jeanette Berg-Larsen K23-34 21
187 Knut Eide Løkhammer Grøfteløfte M35-39 21
2185 Paulo Fernandez M20-22 21
1823 Bjørg Fagnastøl Telesport Bergen K55-59 21
1777 Vibeche Nicolaisen K55-59 21
1674 Einar Olsen M45-49 21
1653 Erik Frich Sjurseth Titlestadguttene M23-34 21
2186 May-Britt Frotjold K23-34 21
2187 Richard Hodnefjell M40-44 21
2188 Trygve Oma M35-39 21
2189 Cecilie Sælen K40-44 21
2190 Odin B. Henrikssen M50-54 21
1563 Roger Erstad Varegg/Fjellgeitene M35-39 21
726 John Grieg M50-54 21
319 Tolleiv Haugland Grieg Team M55-59 21
670 Tom Georg Indrevik M45-49 21
1141 Bjarne Jacobsen Proffice M55-59 21
1098 Kai-Inge Jentoft M50-54 21
1902 Ketil Monssen Bergen Løpeklubb M23-34 21
177 Kjell Raa M50-54 21
2191 Roger Eide Vossevangen CK  M23-34 21
2192 Even Helle M20-22 21
1825 Knut Ersland HSI M50-54 21
1893 Jan Ove Henriksen Loddefjordløperne M45-49 21
521 Eigil Nødtvedt Fjell kommune M65-69 21
1103 Leif Nordland HSI M45-49 21
976 Ingar Romslo IL Fri M60-64 21
568 Stein Tore Viken M65-69 21
2193 Anne Sissel Skilbrei K50-54 21
1240 Stian Sæle M23-34 21
590 Stein H. Johannesen Loddefjordløperne M65-69 21
422 Robert Næss M50-54 21
911 Marianne Søvik Kondis K55-59 21
743 Siri Dalheim Bergen Triathlon Club K35-39 21
1704 Steinar Kålås Bergen Triathlon Club M45-49 21
99 Espen Konglevoll BUB Bergen M45-49 21
1721 Harald Pedersen Norna Salhus M70-74 21
2195 Randi Sviggum Håre K23-34 21
1662 Veronika Nytveit Bergen Løpeklubb K40-44 21
223 Morten Waage Omholt BUB Bergen M45-49 21
2113 Kari Hellvang Røttingen CK Henie K45-49 21
436 Ivar Andreas Sandø Statoil BIL, BERGEN M60-64 21
485 Vidar Torstad Statoil BIL M45-49 21
126 Hallstein Viken M40-44 21
2196 Øyvind Bjordal M40-44 21
2197 Marit Bjørheim Team Methlie K40-44 21
2198 Paal Methlie Team Methlie M40-44 21
1586 Frode Nilsen Fana sykkel/EVRY M45-49 21
478 Christian Vestvik-Schütz DNM Bergen M23-34 21
2199 Ingvild Dysvik Kjærefjord K40-44 21
1949 Geir Hundvebakke M50-54 21
1618 Ole Wiggo Bakken Jevnaker IF M16-17 21
593 Gunnar Lorens Lien BKK BIL M40-44 21
706 Frode Espeseth Kondis M40-44 21
596 Christen Skjerven Bergen Triathlon Club M40-44 21
1212 Cathrine Haugstvedt Team melkesyre  K40-44 21
704 Arvid Bjørsvik Haraldsplass M70-74 21
1016 Gunnar Vaage Trio M55-59 21
1313 Atle Andersson Tidende BIL M50-54 21
225 Nancy Sommer Varegg K45-49 21
326 Tone Raaen Team Thommessen K35-39 21
2202 Monica Kalberg K23-34 21
1335 Johnny Lilleng Fana il sykkel M60-64 21
408 Øyvind  Loftås M23-34 21
2203 Sandrina Hieronymus K23-34 21
1332 0 Karianne Jørgensen Loddefjordløperne K40-44 21
1992 Frode Øvre-Helland M50-54 21
2204 Frank Robert Amundsen M23-34 21
301 Ståle Daae Bjørn Vest IL M45-49 21
2205 Karin S  Volden K50-54 21
2206 Bernt Bergheim M40-44 21
2207 Torbjørn Nedrebø M40-44 21
2208 Bente Nedrebø K40-44 21
























































Feil i listen kan meldes på e-post til: jan.maratonkarusellen@gmail.com








Redigert av: Jan Ringheim

Sist endret: 16.10.2014


Information in English






Meteorologens varsel

Langtidsvarsel for løypen



Sponsorer






I form?
Prøv testlaben hos


 




 

 

 

dotAkvariet
dotVisit Bergen
dotHoteller i Bergen
dotBergen kommune


  Sponsorer