Kvinner 1 runde Klasse Klubb St.nr Tid
1 Pernille Thomassen K14044 Friidrettsklubben BFG Bergen 1273 34:57
2 Therese Handal K12334 NOTEAM 2087 45:01
3 Marit Ryland K14549 NOTEAM 1799 50:56
4 Kari Hellvang R¿ttingen K14549 NOTEAM 2904 51:24
5 Therese Grindheim K12022 NOTEAM 2099 54:17
6 Elen Haldorsen K12334 NOTEAM 1084 54:22
7 Cecilie Lihaug K13539 NOTEAM 1122 54:23
8 Irena Jankauskaite K12022 NOTEAM 2058 56:07
9 Renate Gundersen K12334 Viking 1991 56:38
10 Anne Heimark K12334 NOTEAM 2035 57:12
11 Solveig Meyer K11617 Bergen sv¿mme og Livredningskl 2080 59:12
12 Kjersti Krokeide K14044 NOTEAM 510 1:02:55
13 Marit RiddergŒrd K11617 NOTEAM 2095 1:05:04
14 Silje S Hildrestrand K12334 NOTEAM 2074 1:09:42
15 Yngvild Holm K16064 Kondis 354 1:09:53
16 Chie Arita K15054 Nederland 2047 1:21:47
Menn 1 runde
1 Kjell Raa M15054 NOTEAM 177 31:56
2 Jan Jakobsen M11516 NOTEAM 2073 39:51
3 J¿rgen Pettersen M14549 NOTEAM 175 41:35
4 Tor Steinar Grindheim M15559 NOTEAM 2098 44:10
5 Rasmus Kirkeleit Tvinnereim M11617 NOTEAM 2077 45:15
6 Egil S¿rli M14549 Statoil BIL 88 46:05
7 Anders Berg Stavrum M12334 NOTEAM 1463 49:39
8 Andre Jensen M11617 NOTEAM 1780 49:54
9 Steinar Gangs¿ M34549 Aker Solutions BIL 695 52:31
10 Robert Helberg M13539 NOTEAM 2091 55:41
11 Aslak Meyer M11617 Bergen sv¿mme og Livredningskl 2081 59:01
12 Christian Fagerland M12334 Bergen Styrkel¿ftklubb 2051 1:17:29
13 Fredrik Sebastian Fagerland M11516 Bergen Styrkel¿ftklubb 2052 1:17:29
14 Tsutomu Arita M15054 Japan 2048 1:21:50
Kvinner 2 runder
1 Vilde Bergset K22022 IL Gular 2102 1:13:45
2 Marianne Tol K23539 NOTEAM 1499 1:26:09
3 Maja Aarland K22334 IL Gular 2092 1:26:25
4 Marianne Straume Almli K24549 Bergensl¾rerne B.I.L. 1833 1:28:28
5 Monica Eriksen K22334 Team Grommis 2101 1:28:39
6 Eva Straume K24044 Bergensl¾rerne B.I.L 1796 1:30:41
7 Marianne Nummedal K24549 Friidrettsklubben BFG Bergen 2100 1:33:39
8 Suanne Ackre K21617 NOTEAM 1773 1:36:49
9 Judith van der Laan K23539 Fjellgeitene 2085 1:36:53
10 Marit Kristine Vassdal K24044 NOTEAM 2065 1:41:42
11 Tina Thomsen K22334 Viking 1999 1:44:26
12 Lena ¯sterdal K24044 NOTEAM 2905 1:46:09
13 Ragnhild S¾terlid K24549 NOTEAM 1797 1:46:31
14 Marie Ackre K24044 NOTEAM 1774 1:46:59
15 Anette Nilsson K22334 NOTEAM 2076 1:47:01
16 Nina Skotnes K22334 NOTEAM 2069 1:49:05
17 Alexandra Tj¿nneland Bach K21617 NOTEAM 2067 1:49:13
18 Ingrid Tj¿nneland K25054 NOTEAM 2068 1:49:56
19 Grethe Stokkenes K24549 Telesport Bergen 1169 1:52:03
20 Beate Rikstad K25054 Teleport Bergen 1631 1:56:15
21 Bj¿rg Fagnast¿l K25559 Telesport Bergen 1823 2:01:17
22 Lise RiddergŒrd K24044 NOTEAM 2093 2:06:11
23 Lisbeth Sjursen K22334 NOTEAM 2903 2:09:32
24 Anette Bianca Kristiansen K24549 Fenring IL 1327 2:18:40
25 Wendy Lynas K26064 Varegg 1371 2:20:36
Menn 2 runder
1 Bj¿rn Tore K. Taranger M23539 IL Gular 421 1:06:46
2 Robert Sigvaldsen M23539 Follese Fotballklubb 1831 1:13:57
3 Ingolf Gald M23539 Meltwater 2103 1:15:35
4 Bj¿rnar Almli M24044 Miles 2071 1:20:53
5 Arne Christian Guldahl M25559 NOTEAM 1476 1:23:34
6 Helge Ytre-Hauge M23539 Telesport 1817 1:24:30
7 Magnar Uthaug M25559 CSC BIL 1083 1:29:26
8 Trond VetŒs M23539 Odfjell Drilling 1794 1:31:40
9 Roald Gulbrands¿y M26064 Hordaveg BIL 274 1:31:43
10 NjŒl Sletten M24549 NOTEAM 2901 1:31:54
11 Morten Urdal M24044 SK Delfana 1473 1:34:56
12 Rodrigo Myssior M23539 Brazil/ Club: Renault Sports B 1450 1:36:24
13 Tom Egil Larsen M25559 Telesport Bergen 2083 1:37:26
14 Lars Haugen M24549 Evry 2057 1:41:39
15 Ove Landro M24044 NOTEAM 249 1:44:20
16 Tom-Arne H¿vik M24044 NOTEAM 2902 1:46:45
17 Ole Andvik M22334 NOTEAM 2105 1:54:09
18 Roger RiddergŒrd M24044 NOTEAM 2094 1:59:29
Kvinner 3 runder
1 Kari Johannesen Sigdestad K33539 Loddefjordl¿perne 1351 2:03:44
2 Lisa ¯degaard K34044 NOTEAM 2064 2:09:49
3 Randi Hernes Tvilde K33539 Voss IL 368 2:12:32
4 Eva Quivey K35559 Friidrettsklubben BFG Bergen 914 2:16:05
5 Gro Hege Saltnes Urdal K34044 H¿gskolen i Bergen 1474 2:18:17
6 Inger Johanne Klokset K34549 Stavanger Friidrettsklubb 395 2:18:33
7 S¿lvi Tellnes K35054 Loddefjordl¿perne 1430 2:20:52
8 Anna Erstad K35054 NOTEAM 3008 2:23:53
9 Irene Kj¿nner¿d K33539 Friidrettsklubben BFG Bergen 812 2:30:13
10 Nermina Kovac K34044 Loddefjordl¿perne 1970 2:31:22
11 Johanna Haaland K34044 Hordane BIL 1086 2:34:58
12 Hege Dale K32022 NOTEAM 2084 2:36:57
13 Oddny Ringheim K35054 CSC BIL 233 2:44:50
14 Liv Tur¿y K34549 Kondis 631 2:44:50
15 se Norunn Bruvik K35054 HSH 1479 2:56:09
16 Monica Beate Tvedt K32334 NOTEAM 2046 3:06:04
17 Gunn-Kristin Olsen K34549 Femiroma 1889 3:14:18
18 Bente Andersen K34549 NOTEAM 1379 3:19:46
Menn 3 runder
1 Matthew Lynas M34549 Varegg IL 1304 1:47:05
2 Ole-Petter Soltvedt M35054 Kalandseid IL 698 1:53:06
3 Ragnvald Kanebog M35559 Bergen L¿peklubb 967 1:57:18
4 Leif Nordland M34549 HSI 1103 1:57:25
5 Morten Hovland Sande M33539 NOTEAM 900 2:02:46
6 KŒre Teige M34044 NOTEAM 3002 2:03:37
7 Tore Tvilde M36569 Voss IL 367 2:04:44
8 Roger Erstad M33539 Varegg/Fjellgeitene 1563 2:05:05
9 Sverre Vik¿ren N¿kleby M33539 Skandiabanken 2054 2:10:28
10 Bjarte Hodnekvam M35559 CSC Norge 2088 2:11:11
11 Petter Rasmussen M34044 Friidrettsklubben BFG Bergen 532 2:12:05
12 ¯yvind Lillevik M36064 Grieg Team 359 2:12:31
13 ¯yvind Risnes M35054 Bergen Group 1917 2:12:57
14 Jonny Mikalsen M34549 Evry 1713 2:13:11
15 Ivar Braut M35559 NOTEAM 1056 2:15:05
16 Christian Lien M35559 NOTEAM 2107 2:16:14
17 Erik Johnsen M31819 Varegg Team Melkesyre 1255 2:17:47
18 Lars Petter Christensen M33539 NOTEAM 2082 2:18:04
19 Truls Angerman M33539 Titlestadguttene 1554 2:18:06
20 Erik Frich Sjurseth M32334 Titlestadguttene 1653 2:18:54
21 Bjarne Jacobsen M35559 Proffice 1141 2:24:06
22 Kim Ove Hansen M32334 NOTEAM 845 2:28:42
23 John Arvid Nilsen M35559 NOTEAM 2086 2:30:08
24 Arne Nyhammer M35054 Norwegian Hull Club BIL 634 2:31:39
25 Arvid Bj¿rsvik M37074 Haraldsplass 704 2:33:07
26 Vidar Torstad M34549 NOTEAM 3009 2:38:24
27 Rolf Martin chrestensen M35559 NOTEAM 939 2:43:06
28 Eirik Bekkevold M35054 HSI 94 2:43:30
29 Ove Hansen M35054 Bergen CK 248 2:52:33
30 Svein Henning Eriksen M36569 IF Bil 1265 2:54:03
31 Gunnar Nordhus M36569 AKS 77 1220 2:59:04
32 Ivar Solheim M35559 NOTEAM 505 3:07:37
33 Ole Wiggo Bakken M31617 Jevnaker IF 1618 3:15:56
34 John Grieg M35054 NOTEAM 726 3:19:45
Kvinner 4 runder
1 Cecilie Landro K42022 Norna Salhus 948 3:25:10
Menn 4 runder
1 Mads Telle M42022 NOTEAM 1504 2:49:13
2 Jon-Inge Heldal M44044 NOTEAM 1238 3:30:02
3 Ove Jarland R¿ed M44044 Team Bollebo 1989 3:35:33
4 Lars Johan Ulveseth M44044 NOTEAM 1300 3:44:56
Kvinner 5 runder
1 Kristin Husby K55054 LaksevŒg TIL 1164 3:20:38
2 Cathrine Wiseth K53539 Fjellgeitene 813 4:06:51
3 Turid Landsvik K56064 Friidrettsklubben BFG Bergen 345 4:29:57
4 Titina Bakken K54044 Romerike Ultral¿perklubb 1461 4:32:20
5 Liv B. Jegteberg Lystad K55054 Dr¿bak Frogn IL / Team Girlpow 2055 4:45:00
6 Lise Lithun K55559 GTI 392 4:56:28
7 Patricia Flataker K52334 Varegg Fleridrett/ Fjellgeiten 1514 5:17:11
Menn 5 runder
1 ¯yvind Bj¿rsvik M53539 Mj¿sdalen IL 1665 3:15:13
2 Aleksander Schumann-Olsen M52334 NOTEAM 1575 3:16:23
3 Kjetil Bergrem M52334 NOTEAM 1123 3:20:06
4 Andreas Torsvik M52334 NOTEAM 2053 3:20:32
5 Frode Solberg M52334 NOTEAM 2090 3:37:57
6 Morten Vestvik M54549 Spirit Stavanger Friidrettsklu 222 3:38:36
7 Helge Fuglseth M56569 lesund Friidrettsklubb 140 3:38:47
8 Jarle Rogn¿ M54549 NOTEAM 1441 3:45:05
9 Svein-Rune Johannessen M55054 Kondis 1821 3:48:03
10 Geir Jensen M55054 Kondis 109 3:52:21
11 Eystein Sandst¿ Kvam M53539 NOTEAM 1781 3:52:40
12 Bj¿rn Haukeland M55054 Kondis 69 3:53:02
13 Dag Andreas Aune M54549 Trondheim Triatlonklubb 1162 3:53:07
14 Per Audun Heskestad M55559 FIL AkS77 256 3:57:22
15 J¿rgen Nordanger M52022 NOTEAM 2078 3:59:40
16 Victor Larsen M56569 Stahl Heiser 348 4:00:48
17 Inge Asbj¿rn Haugen M56064 Hornindal IL 150 4:07:17
18 Trond Pedersen M54549 IL Fenring 1187 4:14:53
19 Morten Wiseth M53539 Fjellgeitene 1678 4:14:53
20 S¿lve Bruvik M55054 NOTEAM 1857 4:22:53
21 Kjell Enok Grude M56064 Apply S¿rco 178 4:25:31
22 Sverre Solhaug M55054 IL Fri 310 4:27:32
23 Bj¿rn Skarveland M56569 Kondis 71 4:27:58
24 Arvid TangerŒs M56064 Strandebarm IL 47 4:29:57
25 Stig M¾land M54044 Aker BIL 2049 4:39:00
26 Torstein ¯stevik M56064 Klepp I.L. 337 4:39:54
27 Per Verner Aase M56064 Ceragon BIL 520 4:41:28
28 Alf GaupŒs M55559 DNM Bergen 20 4:41:54
29 Harald Kr¿vel M56569 Kondis 130 4:42:08
30 Sigurd Lima M55559 Gjesdal IL 286 4:56:27
31 Leif Halleland M57074 NOTEAM 199 5:14:30
32 Rolf Wider¿e M55559 NOTEAM 277 5:15:40
33 Tom Rosenlund M54044 Team Rosenlund 1630 5:25:03
34 John KŒre Larsen M54549 NOTEAM 2104 5:34:52
35 Hans-Jacob Berntsen M57074 IL Gular 129 8:07:40
Stafett
1 Team YOLO S51680 Team YOLO 10000 3:25:51