Resultat maratonkarusellen 2-2015, totalt det 50. l¿pet
Halmaraton kvinner
1 Emilie Hodnekvam Hug¿y K12022 NOTEAM 1475 1:51:29
1 Eli Anne Dvergsdal K12334 IL Gular 1984 1:20:43
2 Janne Elin Vatnaland K12334 Spirit Stavanger Friidrettsklubb 1301 1:29:00
3 Mari N¿dtvedt K12334 NOTEAM 1676 1:34:39
4 Stine Mari Taule K12334 Kyrkjeb¿ IL 1891 1:43:34
5 Marthe Brox Aune K12334 NOTEAM 2228 2:02:28
6 Christine Lystrup K12334 NOTEAM 2296 2:11:10
7 Maren Kjos Veim K12334 NOTEAM 2282 2:31:34
1 Elin Hjelset K13539 NOTEAM 1317 1:40:37
2 Marianne Tol K13539 NOTEAM 7034 1:40:37
3 Tone Raaen K13539 Team Thommessen 326 1:42:07
4 Randi Hernes Tvilde K13539 Voss IL 368 1:49:31
5 Irene Kj¿nner¿d K13539 Varegg Fleridrett 812 1:51:36
6 Irene Hits¿y K13539 Godt Br¿d 2213 2:22:18
1 Anne-Kristine Aadnanes Walseth K14044 NOTEAM 1764 1:41:18
2 Cathrine Haugstvedt K14044 Varegg Team Melkesyre 1212 1:42:54
3 Judith Espeseth K14044 Team Morvik 2260 1:46:48
4 Nermina Kovac K14044 Loddefjordl¿perne 7038 1:48:16
5 Alette Hilton Knudsen K14044 Bergen kommune bedriftsidretts 2265 2:09:55
6 Hilde Greve Myhrvold K14044 NOTEAM 7037 2:13:51
7 Lise RiddergŒrd K14044 NOTEAM 2093 2:32:13
1 Hanne Liland K14549 Varegg Fleridrett 127 1:40:48
2 Karianne J¿rgensen K14549 Loddefjordl¿perne 1332 1:43:25
3 Elin PrestegŒrd K14549 NOTEAM 2152 1:48:11
4 Mona Wolff K14549 ABB 2171 1:49:46
5 Ragnhild Nys¾ter K14549 Bergens TF 1741 1:51:43
6 Johanna Haaland K14549 Loddefjordl¿perne 1086 1:54:11
7 Tove Larsen K14549 NOTEAM 734 1:54:18
8 Tone Johnsen K14549 Varegg Team Melkesyre 380 1:56:37
9 Janne Jensen K14549 Kalandseid IL 2075 1:59:26
10 Inger Johanne Klokset K14549 Stavanger Friidrettsklubb 395 2:01:26
11 Liv Tur¿y K14549 Kondis 631 2:05:36
12 Bente Andersen K14549 Bergen Kommune 1379 2:09:52
1 Marit Iden K15054 sane CK 213 1:40:55
2 Oddny Ringheim K15054 CSC BIL 233 1:53:07
3 Torunn Hjellvik Bergset K15054 NOTEAM 1675 1:59:20
4 Gunn-Kristin Olsen K15054 NOTEAM 7029 2:27:51
5 Anne Kjos Veim K15054 NOTEAM 2283 2:33:42
1 Anne Dalheim K15559 NOTEAM 578 1:59:30
1 Grete HŒvŒg Lothe K16064 IL Korlevoll 116 2:05:31
2 Yngvild Holm K16064 Kondis 354 2:31:48
3 Wenche Holmedal K16064 NOTEAM 1549 2:51:54
Halvmaraton menn
1 Sondre ¯vre-Helland M12022 TIF Viking 1998 1:15:49
2 HŒvard Austevoll M12022 NOTEAM 7014 1:16:43
3 Erlend Nymark Jensen M12022 Bergen L¿peklubb 1017 1:19:47
1 Kjetil Monssen M12334 Bergen L¿peklubb 1902 1:13:57
2 Nils Haktor Bua M12334 Spirit Stavanger Friidrettsklubb 2037 1:18:22
3 Oscar Aubi M12334 Bergen Triathlon Club 1566 1:19:49
4 B¿rge Larsson M12334 NOTEAM 7032 1:24:26
5 Rasmus Vive M12334 Statoil BIL 2089 1:27:30
6 Martin Haagensen M12334 NOTEAM 7013 1:33:50
7 Ole Jakob Oanes M12334 NOTEAM 7020 1:35:34
8 Bj¿rn Bendixen Leineb¿ M12334 NOTEAM 2169 1:36:59
9 David Herten M12334 Tyskland 2272 1:38:29
10 Eirik Krogh Johnsen M12334 NOTEAM 7021 1:41:53
11 Erik Frich Sjurseth M12334 Titlestadguttene 1653 1:42:22
12 ¯yvind Thowsen M12334 TIF Viking 415 1:42:28
13 Kim Ove Hansen M12334 NOTEAM 845 1:43:12
14 Bj¿rnar Gundersen M12334 Godt Br¿d 2210 1:44:15
15 Geir God¿ M12334 NOTEAM 7010 1:44:20
16 Eirik Nordeide Helg¿y M12334 Bergen Triathlon Club 2109 1:44:34
17 ¯ystein Berg M12334 NOTEAM 1396 1:44:49
18 Lars-Erik Bj¿rge M12334 Beinhinnjeknusarane 2119 1:46:05
19 Arthur Andre Soedermann M12334 Aker Solutions 2039 1:46:11
20 Thor-Andre Borge M12334 Ask¿y Sykkel og Triatlon Klubb 1881 1:46:21
21 Kay-Andre Kristoffersen M12334 NOTEAM 2036 1:46:40
22 Glen Haugland M12334 NOTEAM 1860 1:49:25
23 Arnt Erik GangŒs M12334 NOTEAM 1883 1:53:38
24 Sturle Rode Rio M12334 NOTEAM 7015 1:54:01
25 Jan Harald Langeland M12334 Beinhinjeknusarane 1986 1:56:35
26 Jan Billy Aas M12334 DMK/Team Ronny og Cad Consult 1294 1:58:07
27 Ola Anton Grytten M12334 Beinhinnjeknusarane 2043 1:59:37
1 Bj¿rn Tore K. Taranger M13539 IL Gular 421 1:16:55
2 Kristian Ueland M13539 Mikkeller Running Club 1385 1:28:23
3 Jan Eirik Aske M13539 BKBIL 1331 1:28:48
4 Trond Kleivedal M13539 NOTEAM 623 1:31:03
5 Andreas Sumstad Arne M13539 Stord IL 27 1:36:45
6 Tommy Svellingen M13539 TeleComputing 2045 1:38:13
7 ¯ystein Skrelen M13539 NOTEAM 7033 1:43:20
8 ¯yvind Bj¿rsvik M13539 Mj¿sdalen IL 1665 1:44:22
9 Magnus Myntevik M13539 NOTEAM 2110 1:47:41
10 Thomas Martinsen M13539 NOTEAM 735 1:48:11
11 Lars-Petter Jevnaker M13539 NOTEAM 2044 1:53:57
12 Kenneth Sm¿rdal M13539 NOTEAM 7017 1:58:24
13 Vegard Jarness M13539 Mikkeller Running Club 2123 2:00:59
14 Thomas Eriksen M13539 NOTEAM 2271 2:14:54
1 Christen Skjerven M14044 Bergen Triathlon Club 596 1:30:25
2 Petter Rasmussen M14044 Bergen L¿peklubb 532 1:31:39
3 Frank Vagstad M14044 Bergen Triathlon Club 102 1:32:58
4 Morten Hovland Sande M14044 Sotra Sportsklubb 900 1:34:34
5 Stein Tore Vinterst¿ M14044 NOTEAM 2006 1:40:24
6 Truls Angerman M14044 Titlestadguttene 1554 1:40:34
7 Jon-Inge Heldal M14044 NOTEAM 7012 1:40:52
8 Allan Fuglevik M14044 NOTEAM 7027 1:43:29
9 Ronny SkrŒmest¿ M14044 Team Ricoh 2216 1:44:42
10 Knut Lien M14044 NOTEAM 1297 1:45:20
11 Paal Methlie M14044 NOTEAM 7026 1:45:34
12 ¯rjan Talhaug M14044 Kondis 1734 1:46:48
13 Arnar Hjartarson M14044 Titlestadguttene 2256 1:47:05
14 Karl Morten BŒrdsen M14044 Bergen kommune BIL 936 1:49:02
15 Trond Fosse M14044 NOTEAM 7016 1:50:37
16 Sven-Inge Bergheim M14044 NOTEAM 1926 1:51:24
17 Eystein Magnus N¾sheim M14044 Haukeland Sykehus Idrettslag 2235 1:53:05
18 Hallstein Viken M14044 Strandebarm IL 126 1:54:25
19 Richard Hodnefjell M14044 TEAM GARUDA 2187 2:00:02
20 Torbj¿rn Helland M14044 NOTEAM 7004 2:01:13
1 Ove Chr. Borge M14549 Bergen Triathlon Club 399 1:25:35
2 Ingulf Nordahl M14549 IL Gular 701 1:25:53
3 Bj¿rn Harald Bongom M14549 Varegg 1604 1:26:39
4 Leif Nordland M14549 HSI 1103 1:29:35
5 Sverre Jensen M14549 Kalandseid IL 2072 1:30:04
6 Einar Olsen M14549 NOTEAM 7036 1:30:54
7 Gunnar Lyngnes M14549 NOTEAM 1024 1:33:20
8 Frode Espeseth M14549 Kondis 706 1:37:52
9 Dag Andreas Aune M14549 Trondheim Triatlonklubb 1162 1:38:14
10 Gunnar Lorens Lien M14549 BKK BIL 593 1:41:39
11 Rune Torgersen M14549 Kondis 476 1:41:51
12 Nils Henry Madsen M14549 NOTEAM 2097 1:42:35
13 Jonny Mikalsen M14549 Evry 1713 1:42:46
14 NjŒl S Sletten M14549 NOTEAM 7011 1:46:44
15 StŒle Viken M14549 Reno 2118 1:46:49
16 Harald L¿bersli M14549 Folles¿ Mannskor 1709 1:48:26
17 Lars Angell M14549 NOTEAM 7031 1:53:13
18 Jan Ove Henriksen M14549 Loddefjordl¿perne 1893 1:54:12
19 Steinar Gangs¿ M14549 Aker Solutions BIL 695 1:56:45
20 Ivar Dale M14549 NOTEAM 2013 1:56:51
21 Egil Hessen M14549 Bergen L¿peklubb 2025 1:57:03
1 Hans Olav Nyb¿ M15054 NOTEAM 7024 1:25:46
2 Bjarne Boge M15054 Bergen Triathlon Club 57 1:25:52
3 Jan  Rolland M15054 NOTEAM 7019 1:26:15
4 Steinar Lien M15054 OppegŒrd IL 1136 1:30:17
5 ¯yvind Risnes M15054 Bergen Group 1917 1:30:45
6 Magne Aunebakk M15054 NOTEAM 7028 1:31:52
7 Ole-Petter Soltvedt M15054 Kalandseid IL 698 1:34:06
8 Per Oddvar Lien M15054 Kyrkjeb¿ IL 847 1:35:57
9 Frode ¯vre-Helland M15054 NOTEAM 1992 1:45:31
10 StŒle Daae M15054 Bj¿rn Vest IL 301 1:46:33
11 Erik Dahl M15054 Bergen Kommunes BIL 1564 1:50:18
12 Halvor Aas M15054 NOTEAM 1432 1:51:02
13 Geir Iden M15054 sane CK 108 1:54:58
14 Jan Arve Klungtveit M15054 Statoil BIL 160 2:05:12
15 Atle Anderrson M15054 NOTEAM 7030 2:07:51
16 Christian Alejandro Garate M15054 Varegg Fleridrett/ Melkesyre 1161 2:20:59
17 John Grieg M15054 NOTEAM 726 2:28:04
18 Lars-Johan R¿sberg M15054 Bergen L¿peklubb 2019 2:28:40
1 Ragnvald Kanebog M15559 Bergen L¿peklubb 967 1:33:35
2 Gunnar H. Aarseth M15559 Spirit FIK 1008 1:34:21
3 Gunnar Vaage M15559 NOTEAM 7022 1:36:54
4 Frode R¿sland M15559 Grieg Team 105 1:37:00
5 Reidar Jensen M15559 NOTEAM 7023 1:41:53
6 Robert Meyer M15559 CSC BIL 276 1:46:59
7 Magnar Uthaug M15559 CSC BIL 1083 1:53:07
8 Thorbj¿rn Osen M15559 NOTEAM 1177 1:54:00
9 Willy Hamre M15559 Friidrettsklubben BFG Bergen 351 1:55:54
10 Kai Gunnar Nys¾ther M15559 Stord IL 2274 2:03:47
11 Ove Hansen M15559 Bergen CK 248 2:10:30
12 Lars Try M15559 NOTEAM 2079 3:31:54
1 Magne Skumsnes M16064 NOTEAM 7025 1:31:54
2 Egil Jacobsen M16064 NOTEAM 7018 1:46:51
3 Ingar Romslo M16064 IL Fri 976 1:56:48
4 Frank Vive M16064 NOTEAM 2096 1:59:12
5 ¯ystein Andersen M16064 BVKK 580 3:10:38
1 Sverre Aksland M16569 Stegaberg Il 977 1:28:54
2 Tore Tvilde M16569 Voss IL 367 1:36:22
3 ¯yvind Lillevik M16569 Grieg Team 359 1:42:00
4 Kjell Enok Grude M16569 Apply S¿rco 178 1:49:43
5 Tor Hjelmeland M16569 NOTEAM 7035 1:53:17
6 Svein Thowsen M16569 TIF Viking 379 1:59:31
7 Eigil N¿dtvedt M16569 Fjell kommune 521 2:02:39
8 Stein Tore Viken M16569 NOTEAM 568 2:29:15
1 Arvid Bj¿rsvik M17074 Haraldsplass 704 1:50:10
2 Gunvald Gundersen M17074 IF Klypetussen 391 2:01:19
3 Bj¿rn Erdal M17074 BVKK 67 2:58:54
Maraton kvinner
1 Cecilie Landro K22022 Norna-Salhus IL 948 3:34:09
1 Liv B. Jegteberg Lystad K25559 Dr¿bak Frogn IL / Team Girlpow 2055 4:00:28
1 Turid Landsvik K26064 Friidrettsklubben BFG Bergen 345 4:06:21
Maraton Menn
1 Stein Henrik Olaussen M22334 Varegg, ¯l og Kondis 1726 2:47:42
2 Craig Myrum M22334 NOTEAM 1652 3:15:25
3 Kenneth Drag¿y M22334 NOTEAM 1500 3:23:06
4 Aleksander Blindheim M22334 NOTEAM 1575 3:33:39
5 Ronny Kristiansen M22334 DMK/Team Ronny 1289 4:26:17
1 Odd Arne Enges¾ter M23539 Bergen Triathlon Club 689 2:40:15
2 Kristian Simonsen M23539 NOTEAM 7008 3:06:12
3 Fredrik Berentsen M23539 Eikanger-Bj¿rsvik Musikklag 1655 3:30:53
1 Per Olav B¿rum M24044 NOTEAM 7003 2:52:15
2 Jan Espen Lanten M24044 NOTEAM 7002 3:31:18
1 Helge HafsŒs M24549 NOTEAM 7000 2:47:10
2 Terje Lyngstad M24549 J¿lster IL 1308 3:13:22
3 Tore Klanderud M24549 Varegg IL 330 3:13:46
1 Andrew Tillery M25054 NOTEAM 7005 3:06:23
2 Roar Misje M25054 NOTEAM 7007 3:14:19
3 Morten Vestvik M25054 Spirit Friidrett 222 3:16:08
4 ge H¿ines M25054 Kondis 1666 3:21:30
5 Hugo Bj¿rdal M25054 Kondis 1364 3:21:33
6 Geir Jensen M25054 Kondis 109 3:26:20
7 Bj¿rn Haukeland M25054 Kondis 69 3:31:23
8 Magne Espelid M25054 Mj¿sdalen IL 612 3:42:03
9 Sverre Solhaug M25054 IL Fri 310 4:19:17
10 Per Gunnar Alfheim M25559 Friidrettsklubben BFG Bergen 258 3:14:51
20 ¯ystein Dybdahl M25559 Bergen kommune BIL 507 3:32:50
27 Morten Hauso M25559 NOTEAM 7039 4:04:54
29 Alf GaupŒs M25559 DNM Bergen 20 4:11:19
30 Svein Rasmussen M25559 NOTEAM 305 4:15:34
1 Per Audun Heskestad M26064 FIL AkS77 256 3:50:18
2 Inge Asbj¿rn Haugen M26064 Hornindal IL 150 4:02:00
3 Arvid TangerŒs M26064 Strandebarm IL 47 4:02:50
1 Thor Str¿mme M26569 NOTEAM 7006 3:37:16
2 Bj¿rn Skarveland M26569 Kondis 71 4:10:52
Tidlig start, halvmaraton kvinner
1 Siv Hansen K14044 Ask¿y Sykkel og Triathlon Klub 1175 3:12:28
2 Gunn-Sylvia Holko K14044 Kondis 1375 3:12:29
1 Nina Rydland K15559 NOTEAM 2297 2:04:59
1 Vibeche Nicolaisen K16064 NOTEAM 1777 2:04:59
2 Britt-Elin Birkeland K16064 NOTEAM 1527 4:03:39
Tidlig start, halvmaraton menn
1 Hans-Jacob Berntsen M17074 IL Gular 129 4:03:43
Tidlig start, maraton kvinner
1 Pia- Camilla T¿mmernes K23539 Bergen CK og BTC 1467 5:33:41
1 Lise Lithun K25559 NOTEAM 392 3:58:36
Tidlig start, maraton menn
1 Gunnar Nordb¿ M25054 Flekkefjord idrettsforening 489 4:10:40
1 Sigurd Lima M26064 NOTEAM 286 4:45:44
1 Harald Kr¿vel M26569 Kondis 130 4:24:46
2 John  Nikolaus Nessa M26569 GTI-Stavanger 1247 4:41:44
1 Harald Sel M27074 Bryne FIK 132 4:34:20
2 Leif Halleland M27074 IF Klypetussen 199 4:46:10
3 Jarle Hammer M27074 Nittedal IL 7001 4:46:10