Halvmaraton kvinner      
PL. St.nr   Fornavn Etternavn Klubb Tid Starttid
1 225   Nancy Sommer   01:35:56  
2 213   Marit Iden Åsane CK 01:38:41  
3 395   Inger Johanne Klokset   01:40:25  
4 1579   Sissel H Måkestad IL Korlevoll 01:42:27  
5 1586   Kate Flatgård HSI 01:42:41  
6 1580   Merete Vevle IL Korlevoll 01:43:36  
7 1578   Randi Hernes Tvilde Voss Friidrett 01:46:16  
8 1591   Tone Johnsen   01:49:51  
9 55   Bibbi Misje BCK 01:51:42  
10 1648   Janne Aspelund Strømme   01:55:28  
11 345   Turid Landsvik BFG Fana 01:55:47  
12 32   Anne Kjellstad   02:00:48  
13 1581   Marit Hammersland Dagestad IL Korlevoll 02:06:21  
14 346   Turid Lid Øystese IL 02:10:22  
15 388   Kjersti  Andersen Odda O-lag 02:20:59  
16 18   Helene Pemmer Åstvedt BIL Brutt  
17 9   Anne   Tvedt   Brutt  
             
    Maraton kvinner      
1 5   Anne Marie Heienberg B.F.G Fana 03:31:56  
2 392   Lise  Lithun GTI  04:34:41 11
             
    Halvmaraton menn      
1 11   Arnt-Inge Nilsen ASK Friidrett 01:15:48  
2 54   Audun Baardsen Griegteam 01:22:29  
3 273   Roar Misje Griegteam 01:25:28  
4 13   Tom Henry Semb IL Norna Salhus 01:25:38  
5 168   Jens Riis   01:25:42  
6 1641   Bjørn Korssøy Kalandseid 01:26:44  
7 57   Bjarne Boge Eidfjord 01:27:03  
8 258   Per Gunnar Alfheim BFG Fana 01:27:06  
9 78   Carl Petter Martinsen BFG Fana 01:27:15  
10 1577   Tore Tvilde Voss Friidrett 01:28:36  
11 102   Frank Vagstad VIZ BIL 01:28:42  
12 1650   John Steinar Urne   01:28:58  
13 394   Martin L  Ørnfjord Modum Fik 01:29:09  
14 164   Jan-Inge Ingebrigtsen   01:29:22  
15 189   Kristian Lyckander   01:31:02  
16 205   Ludvig Tennebekk Varegg 01:31:17  
17 359   Øyvind Lillevik Griegteam 01:31:34  
18 105   Frode Røsland Griegteam 01:31:44  
19 1   Helge Hafås Olden IL 01:32:04 Brutt maraton
20 35   Arild Birkeland Tide 01:33:29  
21 399   Ove Borge BCK Triathlon 01:33:59  
22 193   Lars Bucher Johannessen DnB NOR BIL 01:34:09  
23 99   Espen Konglevoll BUB Bergen 01:34:19  
24 390   Skjalg Duesund I.F. Klypetussen 01:34:55  
25 104   Frode Johansen   01:35:19  
26 64   Bjarte Boye BUB Bergen 01:35:25  
27 88   Egil Sørli StatoilHydro 01:35:29  
28 1585   Tom Aanæs Varegg 01:36:19  
29 191   Kåre Gunnarskog Nera BIL 01:36:28  
30 224   Maarten Boting Åsane CK 01:36:31  
31 223   Morten Waage Omholt BUB Bergen 01:37:03  
32 1587   Steinar Lohne IL Korlevoll 01:37:22  
33 272   Roald Hjartåker Bergen kommune 01:37:51  
34 1584   Jan Egil  Brendesdal   01:38:09  
35 1588   Kristian Hansen Kondis 01:38:12  
36 108   Geir Iden Åsane CK 01:38:21  
37 38   Arild Sondre Sekse   01:38:23  
38 306   Svein Isdahl Vital B.I.L 01:39:44  
39 389   Reidar Andersen IL Korlevoll 01:40:15  
40 52   Atle Kolbeinsen DnBNor Nor 01:40:28  
41 27   Andreas Sumstad Arne Vik IL 01:41:44  
42 264   Pål Eidsheim HSI 01:41:56  
43 349   Wigard Nilsen Team Sklisvang 01:42:13  
44 94   Eirik Bekkevold AIBEL 01:42:16  
45 115   Gorm Natlandsmyr   01:42:53  
46 235   Oddvar Hausken HIL 01:42:59  
47 271   Robert Gulbrandsen Il Fri 01:44:12  
48 1649   Harald Søviknes   01:46:22  
49 194   Lars Tørressen BUB 01:48:48  
50 1643   Roald Meyer Åsane CK 01:49:04  
51 136   Harry Tunestveit Fri 01:49:15  
52 396   Øyvinn Lyngvær Åsane CK 01:49:34  
53 1583   Hallgeir Vågenes Åsane CK 01:49:40  
54 1646   Knut Olav Engen   01:50:19  
55 230   Odd Wilhelm Olsen Kondis 01:52:48  
56 208   Magnus Ness UBIL 01:53:21  
57 391   Gunvald Gundersen IF Klypetussen 01:53:29  
58 1642   Gjord Berg    01:53:55  
59 276   Robert Meyer CSC BIL 01:54:15  
60 1651   Christian Hordvik   01:54:37  
61 139   Helge Johnsen   01:54:59  
62 263   Petter Tresselt IL Bjørnar 01:57:22  
63 138   Helge Henriksen   01:57:48  
64 1589   Svein Thowsen Viking 01:57:55  
65 60   Bjarne Jørgensen   02:00:31  
66 184   Kjell T. Andersen BCK 02:02:19  
67 40   Arne Rognebakke StatoilHydro 02:02:48  
68 160   Jan Arve Klungtveit StatoilHydro Bil 02:03:08  
69 249   Ove Landro   02:03:10  
70 305   Svein Rasmussen   02:04:13  
71 44   Arthur Lillefosse SAS 02:04:39  
72 89   Egil Trosvik StatoilHydro Bergen BIL 02:05:47  
73 36   Arild Bjørkheim Stanghelle 02:08:41  
74 290   Stein Dagfinn Olsen Radøy 02:09:52  
75 348   Victor Larsen Stahl Heiser 02:18:20  
76 1582   Arne Tvedt BVKK 02:18:23  
77 1647   Ove Vik    02:21:03  
78 277   Rolf Widerøe   02:21:51  
79 179   Kjell  Folles?/td> Hordaveg BIL 02:32:58  
80 172   Jon Arne Ulvøen   02:48:20  
81 397   Kåre Sandal Hordaveg BIL 02:48:23  
             
    Maraton menn      
1 260   Per Olav Bøyum FYKIL 02:56:40 11
2 245   Ole Christian Laukli BUB Bergen 03:08:23  
3 298   Ståle Danielsen BFG Fana 03:18:54  
4 165   Jan-Ove Sagstad                         03:20:40  
5 163   Jan Wilhelm Werner BCK Triathlon 03:24:37  
6 302   Ståle Hundsnes Bryne FIK 03:26:38  
7 222   Morten Vestvik   03:30:13  
8 47   Arvid Tangerås Strandebarm IL 03:32:04  
9 169   John Lindebotten Bergens Tidende 03:38:00  
10 106   Frode Storevik Bønes IL/Kondis 03:42:58  
11 310   Sverre Solhaug Il Fri 03:44:39  
12 178   Kjell  Enok Grude Sørco AS 03:45:34 11
13 39   Arne Otterstad Åsane 03:46:23  
14 150   Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL 03:46:57  
15 180   Kjell  Kandal Hansen Aker Kværner Bil 03:48:09  
16 69   Bjørn Haukeland Kondis 03:55:18  
17 20   Alf Gaupås DNM 03:56:11  
18 109   Geir Jensen Kondis 03:57:09  
19 1645   Stein Magnus Aukland HSI 03:58:37  
20 112   Georg Vikshåland Hydro Karmøy BIL 04:02:17 11
21 351   Willy Hamre B.F.G Fana 04:05:15  
22 167   Jarle Hammer Fearnsport 04:08:01  
23 339   Trond Eriksen Kondis 04:09:19  
24 337   Torstein Østevik Kleppe 04:09:20 11
25 286   Sigurd Lima Gjesdal IL 04:09:49  
26 199   Leif Halleland IL Klypetussen 04:13:52 11
27 362   Øyvind Wathne Førde IL 04:14:37  
28 134   Harald Blomvågnes   04:19:05  
29 1644   Vidar Torstad Framo B.I.L. 04:30:10  
30 129   Hans-Jacob Berntsen Gular 04:36:52  
31 398   Bernt Arne Tvedt Fyllingen idrettshall 04:43:16  
32 132   Harald Sel Bryne FIK 04:45:09 11
33 393   Terje  Litsheim Sogndal IL 04:49:39 11
34 248   Ove Hansen BCK 04:55:52  
35 259   Per Jan Helset Helset BIL 05:32:58 11
             
Funksjonærløp 24. januar 2008  
1 319   Tolleiv Haugland Griegteam 01:52:00  
2 307   Svein Zachariassen Kondis 01:54:30  
3 19   Aksel  Løvenholm BFG Fana 02:04:48  
4 170   Johs Slethaug   02:04:48  
5 182   Kjell Erik Irgens Henanger BCK Triathlon 02:08:47  
6 157   Jan Lillemoen Hovding 02:10:30  
7 293   Steinar Øen Tertnes IL 02:18:37  
8 205   Ludvig Tennebekk Varegg 01:45.10  
             
    Maraton        
1 163   Jan Wilhelm Werner BCK Triathlon 03:30:30  
2 291   Steinar Esperås Varegg 03:55:49  
3 221   Morten Hauso BFG Fana 03:57:20  
4 256   Per Audun Heskestad BCK 04:19:04  
5 158   Jan Ringheim Kondis 04:32:25  
6 289   Sondre Arvesen   04:38:16  
7 215   Martin Viksund Viksund båt 04:38:16  
Klasseinndelt resultatliste
    Halvmaraton kvinner      
    Kvinner 20-34        
1 1578   Randi Hernes Tvilde Voss Friidrett 01:46:16  
             
    Kvinner 35-39        
1 225   Nancy Sommer   01:35:56  
2 1648   Janne Aspelund Strømme   01:55:28  
3 18   Helene Pemmer Åstvedt BIL Brutt  
             
    Kvinner 40-44        
1 395   Inger Johanne Klokset   01:40:25  
2 1591   Tone Johnsen   01:49:51  
3 32   Anne Kjellstad   02:00:48  
4 9   Anne   Tvedt   Brutt  
             
    Kvinner 45-49        
1 213   Marit Iden Åsane CK 01:38:41  
2 1579   Sissel H Måkestad IL Korlevoll 01:42:27  
3 1586   Kate Flatgård HSI 01:42:41  
4 1580   Merete Vevle IL Korlevoll 01:43:36  
5 55   Bibbi Misje BCK 01:51:42  
6 388   Kjersti  Andersen Odda O-lag 02:20:59  
             
    Kvinner 50-54        
1 345   Turid Landsvik BFG Fana 01:55:47  
2 1581   Marit Hammersland Dagestad IL Korlevoll 02:06:21  
             
    Kvinner 65-69        
1 346   Turid Lid Øystese IL 02:10:22  
             
    Maraton kvinner      
    Kvinner 45-49        
1 5   Anne Marie Heienberg B.F.G Fana 03:31:56  
2 392   Lise  Lithun GTI  04:34:41 11
             
    Halvmaraton menn      
    Menn 20-34        
1 11   Arnt-Inge Nilsen ASK Friidrett 01:15:48  
2 13   Tom Henry Semb IL Norna Salhus 01:25:38  
3 394   Martin L  Ørnfjord Modum Fik 01:29:09  
4 189   Kristian Lyckander   01:31:02  
5 1588   Kristian Hansen Kondis 01:38:12  
6 27   Andreas Sumstad Arne Vik IL 01:41:44  
7 1649   Harald Søviknes   01:46:22  
             
    Menn 35-39        
1 102   Frank Vagstad VIZ BIL 01:28:42  
2 193   Lars Bucher Johannessen DnB NOR BIL 01:34:09  
3 104   Frode Johansen   01:35:19  
4 88   Egil Sørli StatoilHydro 01:35:29  
5 271   Robert Gulbrandsen Il Fri 01:44:12  
6 396   Øyvinn Lyngvær Åsane CK 01:49:34  
7 1642   Gjord Berg    01:53:55  
8 249   Ove Landro   02:03:10  
9              
    Menn 40-44        
1 54   Audun Baardsen Griegteam 01:22:29  
2 273   Roar Misje Griegteam 01:25:28  
3 1641   Bjørn Korssøy Kalandseid 01:26:44  
4 1650   John Steinar Urne   01:28:58  
5 164   Jan-Inge Ingebrigtsen   01:29:22  
6 1   Helge Hafås Olden IL 01:32:04 Brutt maraton
7 399   Ove Borge BCK Triathlon 01:33:59  
8 99   Espen Konglevoll BUB Bergen 01:34:19  
9 64   Bjarte Boye BUB Bergen 01:35:25  
10 224   Maarten Boting Åsane CK 01:36:31  
11 223   Morten Waage Omholt BUB Bergen 01:37:03  
12 306   Svein Isdahl Vital B.I.L 01:39:44  
13 264   Pål Eidsheim HSI 01:41:56  
14 115   Gorm Natlandsmyr   01:42:53  
15 194   Lars Tørressen BUB 01:48:48  
16 1583   Hallgeir Vågenes Åsane CK 01:49:40  
17 1651   Christian Hordvik   01:54:37  
18 139   Helge Johnsen   01:54:59  
             
    Menn 45-49        
1 168   Jens Riis   01:25:42  
2 258   Per Gunnar Alfheim BFG Fana 01:27:06  
3 1585   Tom Aanæs Varegg 01:36:19  
4 1587   Steinar Lohne IL Korlevoll 01:37:22  
5 1584   Jan Egil  Brendesdal   01:38:09  
6 108   Geir Iden Åsane CK 01:38:21  
7 38   Arild Sondre Sekse   01:38:23  
8 94   Eirik Bekkevold AIBEL 01:42:16  
9 1643   Roald Meyer Åsane CK 01:49:04  
10 276   Robert Meyer CSC BIL 01:54:15  
11 160   Jan Arve Klungtveit StatoilHydro Bil 02:03:08  
12 36   Arild Bjørkheim Stanghelle 02:08:41  
             
    Menn 50-54        
1 105   Frode Røsland Griegteam 01:31:44  
2 191   Kåre Gunnarskog Nera BIL 01:36:28  
3 389   Reidar Andersen IL Korlevoll 01:40:15  
4 52   Atle Kolbeinsen DnBNor Nor 01:40:28  
5 263   Petter Tresselt IL Bjørnar 01:57:22  
6 60   Bjarne Jørgensen   02:00:31  
7 305   Svein Rasmussen   02:04:13  
8 1647   Ove Vik    02:21:03  
9 277   Rolf Widerøe   02:21:51  
10 172   Jon Arne Ulvøen   02:48:20  
             
    Menn 55-59        
1 1577   Tore Tvilde Voss Friidrett 01:28:36  
2 205   Ludvig Tennebekk Varegg 01:31:17  
3 359   Øyvind Lillevik Griegteam 01:31:34  
4 35   Arild Birkeland Tide 01:33:29  
5 272   Roald Hjartåker Bergen kommune 01:37:51  
6 349   Wigard Nilsen Team Sklisvang 01:42:13  
7 138   Helge Henriksen   01:57:48  
8 184   Kjell T. Andersen BCK 02:02:19  
9 89   Egil Trosvik StatoilHydro Bergen BIL 02:05:47  
10 290   Stein Dagfinn Olsen Radøy 02:09:52  
             
    Menn 60-64        
1 390   Skjalg Duesund I.F. Klypetussen 01:34:55  
2 208   Magnus Ness UBIL 01:53:21  
3 1589   Svein Thowsen Viking 01:57:55  
4 40   Arne Rognebakke StatoilHydro 02:02:48  
5 44   Arthur Lillefosse SAS 02:04:39  
6 348   Victor Larsen Stahl Heiser 02:18:20  
7 179   Kjell  Folles?/td> Hordaveg BIL 02:32:58  
8 397   Kåre Sandal Hordaveg BIL 02:48:23  
             
    Menn 65-69        
1 235   Oddvar Hausken HIL 01:42:59  
2 136   Harry Tunestveit Fri 01:49:15  
3 230   Odd Wilhelm Olsen Kondis 01:52:48  
4 391   Gunvald Gundersen IF Klypetussen 01:53:29  
5 1582   Arne Tvedt BVKK 02:18:23  
             
    Menn klasse ukjent      
1 57   Bjarne Boge Eidfjord 01:27:03  
2 78   Carl Petter Martinsen BFG Fana 01:27:15  
3 1646   Knut Olav Engen   01:50:19  
             
    Maraton menn      
    Menn 20-34        
1 260   Per Olav Bøyum FYKIL 02:56:40 11
2 398   Bernt Arne Tvedt Fyllingen idrettshall 04:43:16  
             
    Menn 35-39        
1 298   Ståle Danielsen BFG Fana 03:18:54  
2 39   Arne Otterstad Åsane 03:46:23  
             
    Menn 40-44        
1 245   Ole Christian Laukli BUB Bergen 03:08:23  
2 222   Morten Vestvik   03:30:13  
3 106   Frode Storevik Bønes IL/Kondis 03:42:58  
4 1645   Stein Magnus Aukland HSI 03:58:37  
5 339   Trond Eriksen Kondis 04:09:19  
6 134   Harald Blomvågnes   04:19:05  
7 1644   Vidar Torstad Framo B.I.L. 04:30:10  
8 393   Terje  Litsheim Sogndal IL 04:49:39 11
             
    Menn 45-49        
1 163   Jan Wilhelm Werner BCK Triathlon 03:24:37  
2 310   Sverre Solhaug Il Fri 03:44:39  
3 69   Bjørn Haukeland Kondis 03:55:18  
4 20   Alf Gaupås DNM 03:56:11  
5 109   Geir Jensen Kondis 03:57:09  
6 248   Ove Hansen BCK 04:55:52  
             
    Menn 50-54        
1 165   Jan-Ove Sagstad                         03:20:40  
2 180   Kjell  Kandal Hansen Aker Kværner Bil 03:48:09  
3 351   Willy Hamre B.F.G Fana 04:05:15  
4 286   Sigurd Lima Gjesdal IL 04:09:49  
             
    Menn 55-59        
1 302   Ståle Hundsnes Bryne FIK 03:26:38  
2 47   Arvid Tangerås Strandebarm IL 03:32:04  
3 169   John Lindebotten Bergens Tidende 03:38:00  
4 178   Kjell  Enok Grude Sørco AS 03:45:34 11
5 150   Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL 03:46:57  
6 337   Torstein Østevik Kleppe 04:09:20 11
7 362   Øyvind Wathne Førde IL 04:14:37  
             
    Menn 60-64        
1 112   Georg Vikshåland Hydro Karmøy BIL 04:02:17 11
2 167   Jarle Hammer Fearnsport 04:08:01  
3 259   Per Jan Helset Helset BIL 05:32:58 11
             
    Men 65-69        
1 199   Leif Halleland IL Klypetussen 04:13:52 11
2 129   Hans-Jacob Berntsen Gular 04:36:52  
3 132   Harald Sel Bryne FIK 04:45:09 11
             
Funksjonærløp 24. januar 2008  
             
    Halvmaraton      
    Menn 35-39        
1 182   Kjell Erik Irgens Henanger BCK Triathlon 02:08:47  
             
    Menn 50-54        
1 319   Tolleiv Haugland Griegteam 01:52:00  
             
    Menn 55-59        
1 205   Ludvig Tennebekk Varegg 01:45.10  
2 307   Svein Zachariassen Kondis 01:54:30  
             
    Menn 65-69        
1 19   Aksel  Løvenholm BFG Fana 02:04:48  
1 170   Johs Slethaug   02:04:48  
3 157   Jan Lillemoen Hovding 02:10:30  
             
    Menn uten klasse      
1 293   Steinar Øen Tertnes IL 02:18:37  
             
    Maraton        
    Menn 20-34        
1 289   Sondre Arvesen   04:38:16  
1 215   Martin Viksund Viksund båt 04:38:16  
             
    Menn 45-49        
1 163   Jan Wilhelm Werner BCK Triathlon 03:30:30  
2 221   Morten Hauso BFG Fana 03:57:20  
             
    Menn 50-54        
1 256   Per Audun Heskestad BCK 04:19:04  
2 158   Jan Ringheim Kondis 04:32:25  
             
    Menn 60-64        
1 291   Steinar Esperås Varegg 03:55:49  
Air Max 2013 Air Max Terra Ninety